HV Guard 4 in 1 Bunda unisex
  • HV Guard 4 in 1 Bunda unisex
  • HV Guard 4 in 1 Bunda unisex
  • HV Guard 4 in 1 Bunda unisex
  • HV Guard 4 in 1 Bunda unisex

HV Guard 4 in 1 Bunda unisex

Reflexná certifikovaná viacúčelová (4 v 1 - viď obr.) unisex pracovná bunda pre pánov aj dámy s odnimateľnou kapucňou s vystuženým šiltom, skrytá v golieri. Bunda je zo 100% polyesteru s PU úpravou vhodná na práce, pri ktorých je nutnosť dbať na zvýšenú viditeľnosť. Pre dvojfarebné prevedenie je ľahké rozoznať skupiny a jednotlivcov aj z diaľky.

Farba
Veľkosť
 

CASHBACK BONUSY

 

Nad 70€ doručenie ZDARMA

 

Potlačíme na produkty vaše logo

Reflexná certifikovaná viacúčelová (4 v 1 - viď obr.) unisex pracovná bunda pre pánov aj dámy s odnimateľnou kapucňou s vystuženým šiltom, skrytá v golieri. Bunda je zo 100% polyesteru s PU úpravou vhodná na práce, pri ktorých je nutnosť dbať na zvýšenú viditeľnosť. Pre dvojfarebné prevedenie je ľahké rozoznať skupiny a jednotlivcov aj z diaľky.

Vrchná časť bundy je z vodeodolného, priedušného a fluorescenčného materiálu. Na bunde nechýbajú ani certifikované retroreflexné pruhy 3M, ktoré zvýraznia postavu pri zníženej viditeľnosti a pracovať sa dá aj v nepriaznivom počasí pre jeho spoľahlivé vlastnostiVšeobecne podľa certifikácie z noriem EN ISO 20 471 (trieda 3, 1), EN 343+A1 (trieda 3:1) a EN ISO 13 688 sa dostávame do skupiny odevou s vysokou viditeľnosťouPri tejto reflexnej unisex pracovnej vetrovke môžeme vidieť náprsné vrecko na zips s chlopňou, odnímateľné rukávy a celozapínací kostený zips s chlopňou. Vhodné pre rôzne postavy vďaka lemom rukávou, ktoré sú nastaviteľné suchým zipsom a stiahnuté pruženkou, pričom kapucňa a dolný lem sa môže stiahnuť elastickou šnúrkou. Vrchná časť bundy ktorá má vstup pre branding v podšívke a podlepené švy, má mechové vrecká s chlopňou a aj bočné vrecká. Bunde nechýba ani vrecko na ID kartu a perá.

Vnútorná fleece bunda je odnímateľná s hrejivým fluorescenčným materiálom a antipilingovou úpravou z oboch strán. Fleece bunda má certifikované retroreflexné pruhy 3M, vrecká s kosteným zipsom, celozapínací kostený zips a nechýba ani lemovanie elastickým pásikom. Certifikácia je podľa noriem EN ISO 20 471 (trieda 2) a EN ISO 13 688.

 

Materiál: 

Vrchná bunda- 100 % polyester, s PU úpravou

Vnútorná fleece- 100 % polyester, antipilingová úprava z oboch strán

Použitie: práca, miesta kde sa vyžaduje zvýšená viditeľnosť

Top vlastnosti: vodeodolný, vetruodolný a priedušný materiál, retroreflexné pásy, zvyšuje bezpečnosť

RIMECK
5V29715

Tabuľka dát

Gramáž
210/280 g/m²
Materiálové zloženie
100 % polyester
Prateľné na
40 °C
Úpravy
antipilingová úprava
podlepené švy
Etiketa
tkaná
Materiál
retroreflexné pruhy 3M

Špecifické referencie

Stiahnuť

Veľkostná tabuľka

Stiahnuť (1.08M)